Paparazzi

Nedávno jsme s kolegyní přišly ke klientům a současně s námi k nim přijeli dva sympatičtí pánové. Při předávání dětí nám tatínek jen narychlo stihl říci, že jeden je reportér a druhý fotograf, který bude při službě s námi a už nám byl fotograf za zády. 

Strávil s námi polovinu služby a fotil děti jak si hrají, jedí, chodí, skáčou na baloně, koukají na pohádky a šel s námi dokonce i ven na procházku. Klučina se v jedné chvíli rozhodl, že zkusí prozkoumat ten zajímavý přístroj, co měl fotograf v rukou a pořád s ním cvakal, ale ten jej nedal. Od pana fotografa jsme se s kolegyní dozvěděly, že píší článek do Respektu. V té chvíli jsem si vzpomněla na dva články, které jsem před časem v Respektu četla a které se mi velmi živě vryly do paměti. Oba napsal pan Petr Třešňák (tady jsou ty články, opravdu stojí za přečtení:

http://respekt.ihned.cz/c1-52688420-dobrodruzstvi-v-pavilonu-c-14 a http://respekt.ihned.cz/c1-61612820-deti-uplnku).

Když po 3 hodinách oba odjeli, tak nám maminka řekla, že ten reportér byl Petr Třešňák. Tedy pro mne čest se s oním člověkem osobně setkat. Článek už vyšel v posledním vydání Respektu, ale zatím je dostupný pouze pro předplatitele. Už se těším, že jej Respekt za čas zpřístupní stejně jako předchozí dva články.

autor článku: Martina Pospíšilová DiS.Nahoru