Svépomocné rodičovské skupiny

Rodina_kruh a text

 

2. setkání Svépomocné rodičovské skupiny

Druhé setkání skupinky pro rodiče proběhlo hned zpočátku Nového roku – a to v úterý 6.ledna 2015. Setkání moderovali opět pí. Beranová a pí. Heroutová.

V první části setkání jsme přivítali nové účastníky, kteří se představili a plynule jsme přešli ke sdílení aktuálních událostí, pocitů, situací spojených s nejistotou, obavami nebo naopak pozitivním vyústěním. Zapojovali se všichni členové skupiny a přispívali svými zkušenostmi a prožitky.

Po přestávce se k nám ve druhé části setkání připojila paní ing. Zuzzi Husárová, která mimo další aktivity, pořádá meditační workshopy. Napřed s námi teoreticky probrala, co je to stres a jak se projevuje v našem organismu, poté možnosti, jak stres snižovat – od potravin, které podporují spalování stresového hormonu Kortisolu, po psychohygienická opatření začleněná do životního stylu a možnost vypracování rituálu, kterým lze akutní stres zvládnout. Mezi protistresová psychohygienická opatření patří také meditace.

Tou nás také paní Husárová na závěr setkání provedla - meditací/relaxací, zaměřenou na tělesné a psychické uvolnění.

Další, již 3. setkání, pak proběhne opět v úterý - 3. února, od 17 do 19,45 hod. (časový rozsah stejný jako při předešlém setkání).

Místo setkání bude opět na středisku ELIADA/DOREA, (ul. Kamenná 21).

 Těšíme se na Vaši účast :-).

Zde pár fotek v galerii

Informace_ke_2._setkani_SVEPOMOCNE_RODICOVSKE_SKUPINY.pdf Informace ke 2. setkaní SVÉPOMOCNÉ RODIČOVSKÉ SKUPINY.pdf (308,00 KB)
1.setkaní Svépomocné rodičovské skupiny.pdf 1.setkaní Svépomocné rodičovské skupiny.pdf (342,02 KB)

První setkání Svépomocné rodičovské skupinky


Pozvanka_na_SVEPOMOCNE_RODICOVSKE_SKUPINY.pdf Pozvánka pro klienty střediska ELIADA Brno na SVÉPOMOCNÉ RODIČOVSKÉ SKUPINY.pdf (340,31 KB)

 

Informace_k_aktivite_SVEPOMOCNE_RODICOVSKE_SKUPINY.pdf Informace k aktivitě SVÉPOMOCNÉ RODIČOVSKÉ SKUPINY.pdf (449,83 KB)

Nahoru