Hudební koncerty v Mahenově divadle - The Tap Tap

Rytmický soubor The Tap Tap v roce 1998 založil a dodnes vede zpěvák, hudebník a pedagog Šimon Ornest. Toto světově proslulé uskupení složené z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu pravidelně vystupuje na českých festivalech (Rock for people, Mezi ploty, Trutnov Open Air Music Festival) i v zahraničí (v Moskvě, Madridu, Varšavě, Bruselu…). K jeho největším úspěchům patří vystoupení na Letních olympijských hrách v Londýně v roce 2012. Nedávno The Tap Tap vystoupili například na Pražském jaru, uspořádali 1. ročník festivalu Pojď dál a podíleli se na charitativní akci Koncert proti konci světa (paralelně se koncerty konaly v Praze, Brně a Ostravě). 

The Tap Tap v Mahenově divadle

V současné době The Tap Tap realizuje turné spojené s výstavou černého humoru, který bude zajisté také předmětem jejich vystoupení v Mahenově divadle.

Přijďte si vychutnat The Tap Tap v překrásném prostředí divadelního sálu Mahenova divadla dne 8. 12. 2014 od 18 hodin.

Vstupenky v ceně od 390 do 99 Kč zakoupíte na pokladnách Národního divadla Brno nebo na webových stránkách divadla.

Více o výstavě černého humoru:

Výstava černého humoru se koná na podporu celostátní sbírky na dostavbu Jedličkova ústavu. Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležitého komunikačního prostředku schopného sdělovat vážné věci s nadhledem. Dostavbou Jedličkova ústavu vzniknou prostory pro vzdělávací centrum Studeo, které lidem s hendikepem umožní lépe a intenzivněji pracovat na rozvoji svých dovedností. Tříletou veřejnou sbírku pořádá občanské sdružení TAP ve spolupráci s rytmickým souborem The Tap Tap, Jedličkovým ústavem a HMP.

 Nahoru